Uparte barany – znak zodiaku z przełomu marca i kwietnia

Wiele osób wierzy, że znak zodiaku pod jakim przychodzimy na świat, ma wpływ na nasz charakter i zachowanie. Teoretycznie rok kalendarzowy jest równo podzielony na 12 znaków, w praktyce jednak okazuje się, że w niektórych z nich na świat przychodzi mniej dzieci.

Co można powiedzieć o osobach urodzonych pod najrzadszym ze znaków, jakim jest Baran?

Zodiakalny Baran – czy jest tak uparty jak jego odpowiednik ze świata zwierząt?

Barany to osoby urodzone między 21 marca a 19 kwietnia. Jako że zodiakalne koło nie odzwierciedla roku kalendarzowego, jest to pierwszy znak. Z tego powodu uważa się go za symbol czegoś nowego, początku. Jest jednym z trzech znaków żywiołu ognia, a jego planetą wiodącą jest Mars – symbol wojny i dominacji. Odpowiada to również cechom charakteru, jakie przypisuje się zodiakalnym Baranom. Są to osoby wojownicze, dominujące, uwielbiające wspinać się coraz wyżej i zdobywać. Niestety, towarzyszy temu często również agresja i chęć zdobywania niezależnie od okoliczności. Barany uwielbiają być w centrum uwagi, błyszczeć i przewodzić. Nie są one najłatwiejsze w relacjach międzyludzkich, ze względu na wspomnianą skłonność do dominacji, która czasem może być postrzegana nawet jako brak poszanowania czyjejś opinii. Osoby spod znaku Barana są cenionymi pracownikami, ze względu na ambicję, łatwość podejmowania nowych wyzwań i znakomite zdolności przywódcze.

Są też zazwyczaj bardzo lubiani w grupach znajomych, ponieważ swoim zachowaniem wnoszą w relacje świeżość i entuzjazm. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej wyrazistych i zdecydowanych spośród 12 znaków zodiaku.

One thought on “Uparte barany – znak zodiaku z przełomu marca i kwietnia

Dodaj komentarz